Жіноча консультація
Мец Надія Євгенівна, завідуюча жіночою консультацією, лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Медичний стаж 40 років

Жіноча консультація надає амбулаторну лікувально-профілактичну та акушерсько-гінекологічну допомогу.

Щорічно лікарями жіночої консультації проводиться медичний супровід майже 900 вагітних, та проводиться більше 9 000 прийомів з приводу гінекологічних захворювань.

У жіночій консультації надається медична допомога згідно з договорами з НСЗУ щодо медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій за напрямами амбулаторної допомоги, за пакетом «Ведення вагітності в амбулаторних умовах», «Гістероскопія».

У відділенні працюють 6 висококваліфікованих лікарів акушер-гінекологів, які володіють новими методиками і сучасними технологіями із ведення вагітності, а також діагностики та лікування різних гінекологічних захворювань і ускладнень.

Важливою складовою у роботі жіночої консультації є організація на амбулаторно-поліклінічному етапі медичної допомоги вагітним, яким проводиться комплексне обстеження, та забезпечується медичний контроль за станом здоров’я, перебігом вагітності, станом розвитку плода.

Для вагітних жінок організована «Школа матерів» (її відвідують з 16 тижнів вагітності) з метою підготовки жінки до майбутнього материнства і догляду за дитиною.

Фахівці жіночої консультації тісно співпрацюють з лікарями акушерсько-гінекологічного відділення лікарні. Послідовність у наданні медичної допомоги дозволяє прийняти правильне рішення у веденні пологів та сприяє народженню здорових малюків.

У разі виникнення патології у вагітних, вони мають змогу отримати висококваліфіковану медичну допомогу у відповідному відділенні нашої лікарні.

Другою складовою у роботі жіночої консультації є надання гінекологічної допомоги пацієнткам. Лікарі виявляють гінекологічні захворювання, визначають ризик їх розвитку при профілактичних оглядах, та надають лікувальну та реабілітаційну допомогу гінекологічним хворим.

Пацієнтки можуть отримати спеціалізовану допомогу з питань:

  • патології шийки матки;
  • порушення місячного цикла та його регуляції;
  • патологічного клімаксу;
  • захворювання вульви і піхви;
  • захворювання матки, маткових труб і яєчників та ін.

У жіночій консультації працює лікар терапевт. Це дає можливість на місці отримати консультацію спеціаліста, який оцінює стан життєво-важливих органів жінки та визначає її спроможність щодо виношування вагітності, допомогає у вирішенні проблем зі здоров’єм.

Працює кабінет ультразвукової діагностики. Лікар УЗД вищої кваліфікаційної категорії володіє методиками пренатальної діагностики, проводить доплерометрією на сучасному УЗД апараті.

Лікар гінеколог-онколог консультації займається діагностикою та лікуванням злоякісних новоутворень жіночої статевої сфери.

Для ранньої діагностики онкозахворювань проводиться Гістероскопія. Метод дозволяє проводити візуальну діагностику під 100-кратним збільшенням порожнини матки, здійснювати забір матеріалу на аналіз, усувати виявлену патологію. 

Гінекологічні хворі, які потребують стаціонарного лікування, направляються до відповідних стаціонарних гінекологічних відділень. Таке відділення є і у нашій лікарні.

Пацієнткам для відвідування лікаря в жіночій консультації необхідно:

  • електронне направлення сімейного або лікуючого лікаря;
  • результати попередніх аналізів та обстежень;
  • ДЕКЛАРАЦІЯ із сімейним лікарем;
  • паспорт, або інший документ, що засвідчує особу.

При відсутності ДЕКЛАРАЦІЇ жінки також можуть звертатися до жіночої консультації для отримання медичної допомоги і ведення вагітності.

Лікарі:

Андреєва Лариса Тимофіївна

Андреєва Лариса Тимофіївна

Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії

Медичний стаж 45 років

Даців Олена Михайлівна

Даців Олена Михайлівна

лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії

Медичний стаж 17 років

Кравченко Наталія Петрівна

Кравченко Наталія Петрівна

Лікар ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії

Медичний стаж 35 років, за фахом -17 років

Маслович Ганна Валеріївна

Маслович Ганна Валеріївна

Лікар гінеколог- онколог

Медичний стаж 8 років, за фахом -3 роки

Бордунов Денис Анатолійович

Бордунов Денис Анатолійович

Лікар акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії

Медичний стаж 12 років

Белінська Ірина Петрівна

Белінська Ірина Петрівна

Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії

Медичний стаж 15 років