Фізіотерапевтичне відділення

У фізіотерапевтичному відділенні пацієнтам надаються медичні послуги – фізіотерапевтичні процедури, масаж, процедури з лікувальної фізкультури.

Щороку проходять фізіотерапевтичне лікування більше 12 000 пацієнтів, які отримують 180 500 різноманітних процедур. У кабінеті ЛФК – 3500 пацієнтів отримують до 40000 процедур.

У відділенні працюють лікар з лікувальної фізкультури вищої кваліфікаційної категорії, фізичний терапевт, 5 медичних сестер з масажу, 4 медсестри з фізіотерапії.

Процедури відпускаються стаціонарним та амбулаторним хворим. Амбулаторні послуги виконуються через госпрозрахунок.

У відділенні мають змогу лікуватися пацієнти після гострих та хронічних захворювань дихальної, видільної систем, інфекційних захворювань шкіри, при патологіях опорно-рухового апарату та різноманітних ураженнях м’язової системи, при неврологічних ураженнях.

Широкий спектр процедур застосовується комплексно та індивідуально в обсязі, необхідному для усунення негативних чинників, які можуть привести до рецидивів.

Поліклінічний, стаціонарний та дитячий кабінети фізіотерапевтичного лікування оснащені апаратами для проведення:

  • світлолікування (ультрафіолетове опромінення);
  • електролікування (магнітотерапія, електрофорез, ампліпульс, УВЧ-терапія, ультратон, дарсонвалізація, діадинамотерапія);
  • інгаляційного введення лікарських препаратів.

Важливим чинником лікування є масаж, що є невід’ємною частиною реабілітації при багатьох захворюваннях, а також після отримання важких травм (поновлення рухомості кінцівок при переломах, робота з хребетним стовпом, вібраційні масажі для немовлят та дітей, тощо). Лікування хворих здійснюється згідно протоколів

Режим роботи фізіотерапевтичного відділення з 8.00 до 16.00