Лікарня має 3 кабінети УЗД діагностики.

Туманевич Юрій Володимирович

Туманевич Юрій Володимирович

лікар ультразвукової діагностики широкого профілю вищої категорії

стаж 28 років

Філіпенко Валентина Іванівна

Філіпенко Валентина Іванівна

лікар функціональної діагностики першої кваліфікаційної категорії, лікар ультразвукової діагностики першої категорії, закінчила Одеський національний медичний університет у 1992 році

медичний стаж 29 років

Кравченко Наталя Петрівна

Кравченко Наталя Петрівна

лікар ультразвукової діагностики вищої категорії, закінчила Одеський національний медичний університет у 1985 році

медичний стаж-36 років

Кабінет для проведення УЗД широкого профілю – дослідження виконує лікар ультразвукової діагностики вищої категорії.

Дослідження проводяться на якісному професійному обладнанні – PHILLIPS, ESAOTE, що має велике значення для правильного трактування результатів ультразвукового дослідження.

Лікар щорічно проводить біля 20000 досліджень органів черевної порожнини; печінки; жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок, сечового міхура, простати, щитовидної залози, м’яких тканин.

Кабінет УЗД в жіночій консультації  (УЗД гінекологічні та УЗД вагітних) – дослідження виконує лікар ультразвукової діагностики вищої категорії.

Кабінет оснащено сучасним апаратом УЗД з доплером.

Наявність доплера дозволяє виконувати пренатальне УЗД (пренатальний скринінг) — це обстеження дитини до її народження. Це дослідження виконується у відповідності до скринінгових програм з моніторингу росту плода і виявлення патології розвитку майбутньої дитини на ранніх стадіях. Без УЗД сканування не обходиться жодне ведення вагітності!

УЗД в гінекології  використовують для діагностики різних захворювань, а також  при безплідді. Ультразвук став надійною підмогою лікаря у виявленні та постановки первинного діагнозу при доброякісних і злоякісних новоутвореннях матки, кістозі яєчника та інших захворювань. Спеціалізовані методики і трансвагінальні дослідження органів малого таза у жінок збільшили точність, і значно розширили можливості методу.

Коли необхідно пройти УЗД органів малого тазу?

  • біль понизу живота;
  • порушення менструального циклу;
  • безпліддя;
  • порушення сечовиділення;
  • після пологів;
  • при підготовці до оперативних втручань;
  • контроль після операції.

Кабінет УЗД серця та магістральних судин (Ехокардіоскопія) – дослідження виконує лікар кардіолог вищої категорії та лікар функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії.

Кабінет оснащено ультразвуковою системою PhillipsClearVue-350″– це універсальна ультразвукова система, побудована з використанням технології Active Array, що дозволяє отримувати діагностичні зображення найвищої якості.

Трьохвимірна візуалізація дозволяє реконструювати 3D-поверхню у вільному режимі для покращання документування і перегляд результатів дослідження.

Ехокардіографія (УЗД серця) застосовується під час обстеження пацієнтів з підозрою на захворювання серця (вроджені вади, набуті вади серця (гіпертонічна хвороба, постінфарктний кардіосклероз, інфекційний ендокардит, пухлини та інші).