У лікарні працює 1 кабінет гістероскопії. Медична допомога надається у плановому порядку у робочий час, а у випадку невідкладних станів – у режимі 24/7.

Кабінет гістероскопії
Белінська Ірина Петрівна, лікар-акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, закінчила Луганський медичний державний університет у 2006 році, медичний стаж 15 років

Лікар акушер гінеколог вищої кваліфікаційної категорії щорічно проводить до 100 ендоскопічних досліджень. Процедура дає можливість визначити стан та будову матки.

Лікарня має договір з НСЗУ щодо надання медичної допомоги за програмою медичних гарантій по пакету – «Гістероскопія», що дає можливість пацієнткам від 50 років і старше отримати безкоштовно послугу із діагностичної гістероскопії без та з проведення ендоскопічних маніпуляцій.

Ендоскопічний кабінет оснащений сучасним відеоендоскопічним обладнанням експертного класу (Японія), з технологією програмного підсилення зображення для виявлення найменших запалень та новоутворень.

Всі обстеження виконуються як під місцевим знеболенням, а також під медикаментозним сном у супроводі анестезіологічної бригади, що дозволяє пройти обстеження швидко та комфортно.

Гістероскопія забезпечує безпосередній огляд порожнини матки з допомогою гістероскопа – тонкої трубки, якою заходиться через шийку в порожнину матки з метою дослідження і лікування.

Діагностична гістероскопія дозволяє виявити проблеми матки та провести забір біоматеріалу для проведення досліджень.

Оперативна гістероскопія використовується для лікування патологій, які було виявлено під час діагностичної гістероскопії, а саме:

  • видалення поліпів і міоми;
  • видалення спайок;
  • при аномальній кровотечі визначається причина важкої або тривалої менструації, а також кровотечі між менструаціями або після менопаузи.

Гістероскопія дає змогу визначити, чи є у вас у матці перегородки, вади розвитку матки (вроджені).

Гістероскопія рекомендована у випадках:

  • маткова кровотеча;
  • патологічні утвори в порожнині матки чи цервікальному каналі (діагностуються, як правило, при УЗД органів малого тазу);
  • непліддя;
  • викидні у жінки.