У лікарні працює 1 кабінет колононоскопії за адресою: вул. Пирогова, 4 (поліклініка). Медична допомога надається у плановому порядку у робочий час, а у випадку невідкладних станів – у режимі 24/7.

Кабінет колононоскопії
Діордіца Ігор Миколайович – лікар хірург вищої кваліфікаційної категорії, лікар проктолог другої кваліфікаційної категорії, лікар-ендоскопіст другої кваліфікаційної категорії, закінчив Одеський медичний інститут імені Пирогова у 1992 році. Медичний стаж 29 років

Лікар проктолог вищої кваліфікаційної категорії щорічно проводить до 200 ендоскопічних досліджень. Процедура дає можливість визначити стан та будову прямої та товстої кишки.

Лікарня має договір з НСЗУ щодо надання медичної допомоги за програмою медичних гарантій по пакету № 13 – «Колононоскопія», що дає можливість пацієнтам від 40 років і старше отримати безкоштовно послугу із діагностичної колоноскопії без та з проведення ендоскопічних маніпуляцій.

Ендоскопічний кабінет оснащений сучасним відеоендоскопічним обладнанням експертного класу (Японія), з технологією програмного підсилення зображення для виявлення найменших запалень та новоутворень.

Всі обстеження виконуються як під місцевим знеболенням, а також під медикаментозним сном у супроводі анестезіологічної бригади, що дозволяє пройти обстеження швидко та комфортно.

Основні показники для виконання:

  • дискомфорт та болі у нижній частині живота;
  • закрепи або діарея, що можуть бути спричинені запальними процесами або пухлинами;
  • кровотеча з прямої кишки, або «прожилки» крові зі слизом чи без, що може бути визвані травмуванням поліпів або карцином кишківника;
  • анемія та втрата ваги та ін.

Кабінет колононоскопії працює за графіком роботи лікаря проктолога.